Прихильники

четвер, 12 січня 2017 р.

Древо життя, світу...

Щось на мене найшло сьогодні...Побачила я таку ідею у неті...крутила-вертіла...благо були матеріали... Основа - дріт з пам*яттю діаметром 3,5 см, далі дріт діаметром 0,4 мм та крихті наместин : у першому випадку просто кам*яні, у другому, пресована бірюза та японський бісер №10. Першу відразу зробила , як підвіску, а ось з другою ще почекаю, може брош буде, а може підвіска. Але, що я ще зрозуміла так те, що все ж таки треба робити більш за діаметром. Та зробила))) діаметр 5,5см краще виглядає)))

Взагалі, з чого в мене таке на думку спало - дерево. Древо світу, дерево життя, дерево світобудови, це древній символ вічності і символ мудрості. Не потрібно нагадувати що все в цьому світі можна ототожнити з деревом, все має свої коріння, монолітний стовбур і незліченну кількість гілок і листя, що вічно тягнуться до сонця, збираючи його енергію для майбутніх перетворень. Будь-які ідеї, починання, спільноти і системи влаштовані аналогічно Дереву світобудови! Кінець перетвориться в початок, коли листя стануть корінням, а коріння листям ...
Знаючи і пам'ятаючи цю структуру, можна навчитися передбачати і грамотно влаштовувати своє життя, поважати своє коріння і давати світло майбутнім поколінням, мати життєвий стержень, і  тоді  життя наллється світлом, як пишна крона Дерева життя !!!
З давнини зображення дерева світу несло в собі сакральне значення, і уособлювало таємницю законів природи. Медальйонами із зображенням дерева життя наділялися непрості люди, відуни, маги, відьми, знахарі та чаклуни.
2 коментарі:

  1. Дуже гарна iдея! Дерево дуже сподобалось!!!!Особливо бірюза!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. я еще сейчас попробую...пришел заказ с мелкой крошкой перидота...

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...