Прихильники

неділя, 30 жовтня 2016 р.

Нічний метелик... Ночной мотылек


На виставці настільки надихнулася різними букашечки, метеликами, мухами ... коротше різною ентомологією рукотворною, що просто не змогла не здійснити народжену ідею! Ну і ось! Прилетів до мене нічний метелик))) Вишивка на фетрі, виворіт шкіра, використовувався камінь - зелений котяче око, бісер чеський № 10,12, 15, оченята - гранований кришталь, вусики - пофарбоване пір'ячко. У крила вставлено дріт, тому розгортаються та згортаються за бажанням. Розмір: довжина 4см без вусиків, з ними все 6,2см, а ширина з крильцями 5 см.

На выставке настолько вдохновилась разным букашечками, мотыльками, мухами... короче разной энтомологией  рукотворной, что просто не смогла не осуществить родившуюся идею! Ну и вот ! Прилетел ко мне ночной мотылек))) Вышивка на фетре, изнанка кожа, использовался камень - зеленый кошачий глаз, бисер чешский № 10,12, 15, глазки - граненный хрусталь,усики - окрашенные перышки. В крылья вставлена проволка, поэтому разворачиваются и сворачиваются по желанию. Размер : длина 4см без усиков, с ними все 6,2см, а ширина с крылышками 5 см.
 


2 коментарі:

  1. Дуже добре розумію твоє захоплення такими чудовими створіннями :). Це таке натхнення і політ фантазії ! Метелик вийшов дуже милий і грайливий ! А фото на лампі -- диво !

    ВідповістиВидалити
  2. дякую))) я гадаю, що це не останній метелик)) є бажання ще й ще зробити...встигати б тільки виконувати усі свої задуми)))

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...