Прихильники

понеділок, 18 серпня 2014 р.

Зустрічи, замітки

Котрий вже день ми проводимо акцію "Допоможи армії". Завдяки нашим любим дарничанам ми просуваємось все ближче до нашої мети - купити тепловізор...
Але ці дні не проходять марно, ні в якому разі. Ми вже маємо підтримку) До нас підходять бійці, які приїхали у маленьку відпустку. Знайомтесь - це Євген, він з 30 батальону. Він приходить до нас майже кожного вечора. Зараз у відпусці, та бігає по магазинах, воєнторгах, шукає собі форму, та всяке різне. Сьогодні ми знайшли для нього  захисни окуляри, він був радісінький. Мовляв, за них в нього просили аж півтори тисячи.


А ось ця тендітна дівчина, як раз й знайшла отії захисні окуляри


Наша люба Оленочка Павлова , мало того, що принесла знов купу своїх прикрас , ще й проводить майстер-класс з бісероплетення.Ось які гарні речи воне нам принесла


А це наши юні волонтери, які нам допомогають.

А ще ми організували наших маленьких друзів, які малюють картини бійцям. Головне, що вони щиро вірять в те, що їх малюночки стануть оберегами для них  та врятують життя. Вони дуже стараються!Зустрічи...зустрічи... наши друзі з Евромайдану не покидають нас та завітали з підтримкою.
Я вже розказувала, що поруч з нами проводять ярмарок "Схід та Захід разом". Оці дівчатка теж велики майстрині.
Ось дівчина зі Слов"янска....Які в неї гарні гончарні витвори, а які вона вірши пише...А сьогодні , ще завітали дві чарівни дівчини - співачки та виступили для дарничан.
Це Кристина

А це Арина... Як вони співали...слів немає передати!Ми їм дуже вдячні за їх талант, яким вони поділилися, за чудові пісні! Наша страна, наша Україна народила стільки талановитих людей!

Ось так ми проводимо наши вечори у парку "Позняки"!4 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...